img-hakkimizda.pngHerkese Merhaba,

Barbaros'umuzun internetteki sesi www.barbaroskoyu.com uzunca bir uğraştan sonra yayın hayatına başladı. Barbaros'u seven, buranın yerlisi bir grup gönüllü tarafından çok uzun zaman önce planlanan, ancak şimdi yayına başlayabilen sitemiz "TANITIM" ve "HABER" ağırlıklı bir yapıdadır. Yayınlamayı planladığımız daha pek çok bölümümüz henüz hazır olmasa da, daha fazla beklemek yerine, şu anki durumuyla sizlerin paylaşımına açmak istedik. Hazırlık aşamasındaki bölümleri de en kısa zamanda tamamlamaya çalışıyoruz.
Tanıtım, belgeleme ve arşiv amaçlı olarak düşündüğümüz GALERİ (Fotoğraf Galerisi) bölümümüz tüm işlevi ile kullanıma hazır. Hemen üye olup, köyümüz ile ilgili fotoğraflarınızı galerimize yükleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı, galerimizin uygun albüm başlıklarında yayınlayarak, ister kişisel fotoğraf galerinizi de oluşturabilirsiniz.


Sitemizin başlıca yayın ilkeleri şunlardır:

  • Köyümüzün doğru tanıtımına katkıda bulunmak.
  • Köyümüzün yararına olan her türlü ileriye dönük çabaya destek vermek.
  • Köyde ve dışarıda yaşayan Barbaroslular arasındaki "Barbarosluluk Bilinci"ni canlı tutmak.
  • Köyümüzü ve Köylülerimizi ilgilendiren güncel gelişmelerden ziyaretçilerimizi haberdar etmek.
  • Uzakta yaşamakta olan köy kökenli insanlarımıza bir tutam Barbaros esintisi ulaştırmak.

Sitemizi ziyaretinizde köyümüz ile ilgili genel ve bazı özel inceleme dosyalarında ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi, Barbaros ile ilgili güncel haberler de alabileceksiniz. Hatta bu haberlere ilişkin yorum ve görüşlerinizi de yazabilirsiniz. Haber ve yazılara yorum yazabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelik ücretsizdir. Herhangi bir kurum, kişi, grup, yönetim veya ticari kuruluş ile bağımız yoktur ve Barbaros'a gönül vermiş bir ekiple gönüllülük esasına dayalı bir yönetim yapımız bulunmaktadır.

Köyümüzün yararına olacak her türlü çabaya objektif bir bakış açısıyla; analitik, bilimsel ve akılcı yaklaşımla destek olmayı ilke edindik. Bu konuda bize destek vermek isteyen, köyümüz adına birşeyler yapmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bundan sonraki temennimiz, Barbaros ile ilişkisi olan herkesin sitemizden haberdar edilmesidir. Çevrenizdeki herkese, olabildiğince çok kişiye sitemizi duyurmanız, köyümüzün internet dünyasının olanaklarından daha çok yararlanmasına katkı sağlayacaktır.

Sitemiz ve Köyümüz ile ilgili her konudaki mesajlarınızı (haber, yazı, fotoğraf, istek, uyarı, vb.) iletişim bölümündeki forma yazarak gönderebilirsiniz. Mesajlarınız, site yetkilileri tarafından en kısa sürede değerlendirilecektir.

Saygılar...

Barbaros Köyü Tanıtım Gönüllüleri
Site Yönetimi

 
 
Buradasınız: Anasayfa Hakkımızda